Manželka, milenka, seznamky ... a co dál?

07.03.2017

Ten muž žil dvojí život. V reálu i ve své hlavě. Trpěl depresemi, nespavostí, měl o sobě dost nízké mínění. Přiznal manželku i milenku a k tomu závislost na seznamkách. Podváděl všechny. Rodiče, ženu, přítelkyni. Na oko úspěšný muž, manžel, otec, syn, na druhou stranu nešťastná bytost, která nežije sama sebe. Proč nedokáže být šťastný s jednou ženou? Nač loví virtuální krásky, o které stejně nestojí?

O ženách mluvil vcelku hezky, obviňoval vždy jen sebe. Namlouval si, že dělá špatné věci. Když žil sobecky pro sebe, měl obrovské výčitky svědomí. Když se snažil zavděčit ostatním, tak se časem psychicky zhroutil. Na regresi přišel s unaveným obličejem. Kruhy pod očima vypovídaly o jeho duševním napětí víc než dost. Pokud dospělý muž tříští svou energii na vícero žen, má problém se ženami. Má-li problém se ženami, s velkou pravděpodobností ten problém odstartovala jedna jediná žena.... Jdeme po stopách do minulosti.


"Vidím se jako malý kluk, venku u rybníka. Je mi tam dobře. Domů se vracím až se soumrakem. Vůbec se mi tam nechce."

"Proč? Co se tam děje?"

"Doma se cítím stísněně. Stojím před mámou, chvěju se. Ona chce mít vzorného syna, aby se mohla chlubit."

Probíráme vztahy s rodiči...


Posun v čase...prenatál.

"Jste u maminky v bříšku, ona o Vás ještě neví. Jak se tam cítíte?"

"Máma je nervózní, že nemůže otěhotnět. Odešla za tátou do jeho země, cítí se tam sama. CHTĚL JSEM JÍ POMOCT, ABY NEBYLA SAMA."

Šlechetný to úmysl, však silný PROGRAM/ILUZE = musím se obětovat, aby byla spokojená (a ona stejně nikdy nebude, protože syn nemůže nahradit JEJÍ prázdno v srdci a nemůže nahradit práci manžela.)

Klient nemluví o sobě, středobod jeho Vesmíru je máma! Do 6. měsíce těhotenství matky je vše celkem v normálu.

"Tak, jsme v 7. měsíci u maminky v bříšku. Jak to probíhá?"

"Je trochu víc nervózní. Má strach, jak to dopadne."

"A jak se cítíte Vy?"

"Snažil jsem se ji uklidňovat. Moc mi to nešlo. Bylo mi z toho úzko na hrudi."

V 8. měsíci...

"Máma víc nervozita, strach, je na to sama. Já? Únava. Jsem z toho uklidňování unavený, všude po těle. Tak ze 60% je to únava moje, zbytek mámy."

V 9. měsíci...

"Víc vnímám pocity mámy. Nejistota, co bude. Cítím lítost, usadila se na hrudi."

Klient je už 3 měsíce pernamentně vyčerpaný. Porodem situace graduje.

"Porod je pro mě stres. Nemám žádné napojení na mámu."

"Všimněte si, jaké bylo Vaše první nadechnutí?!"

"Já jsem vykřičel ven všechny ty emoce!!! K mámě do náručí jsem šel už v pohodě."

A to bylo naposledy, co si dovolil být sám sebou.


Nyní se muž setkává se všemi jeho osudovými ženami. Bereme jednu po druhé. Máma má přednost. Děkuje jí za vše, vyříkává si s ní, co potřebuje, odpouští. Vrací jí její programy, které nasál od ní.

ŽENY - jedna po druhé ... omluvit, odpustit, uvolnit vazby, poděkovat .... vč. fyz. nevěr a seznamek/chatů.

SEZNAMKY představovaly kousek mámy. Jako hodný syn by si nikdy nedovolil mámě říct, jak moc se na něm provinila tím, z jakého důvodu si ho přitáhla jako syna (zaplň mou prázdnotu, buď úspěšný chlapeček, ať se můžu chlubit atd.) Syn potřeboval projevit i skryté, potlačené emoce vůči své mámě. A taky od ní potřeboval PŘIJETÍ. Aby ho přijala i se všemi chybami a nedokonalostmi. To hledal u cizích žen na internetu. Jakmile na něj zareagovaly (přijaly ho), odkopnul je (dal najevo pohrdání, odpor, chtěl je zranit, ublížit). Klient svůj vztek, nenávist a nevím co ještě ROZDROBIL na vícero žen tak, aby si jeho duše mohla bezpečně ulevit a neschytala to jen jedna žena, ta nejhlavnější.

Zhmotňujeme všechny ženy ze seznamek do jedné bytosti. Přichází ke klientovi. Jeho tělo cítí, že ho to nepřitahuje. Naopak, virtuální žena klientovi vysává energii v hlavě. Vytáhli jsme tento blok, předali té bytosti a nechali oba odejít. 

Klient se naučil spoléhat na moudrost svého těla. Necítí-li se dobře, tělo mu hned ukazuje, kde se co děje a proč. Naučil se také pracovat se svými emocemi. Pochopil, že nejjednodušší je si vše vyříkat/vykřičet ze sebe. Třeba někde venku v přírodě. Věřím, že nyní už nebude tvořit energetické dluhy s cizími ženami. I tyto dámy si mmch. potřebovaly skrze něj pořešit svou lekci s tátou.


Autor textu: Andrea Kadlčková, Terapie-regrese.cz